Mes negalime išspręsti gyvenimo problemų jų nespręsdami.

(32 psl.)

Neurotikai prisiima per daug atsakomybės, asmuo su charakterio sutrikimu – nepakankamai. Kai neurotikai konfliktuoja su pasauliu, jie automatiškai ima kaltinti save. Kai psichopatai nesutaria su pasauliu, jie automatiškai mano, jog kaltas yra pasaulis.

(34 psl.)

Tėvams, kurie savo vaikams sako: „Jūs turite būti dėkingi už tai, ką dėl jūsų esame padarę“,- visada labai trūksta meilės jausmo. Tas, kuris nuoširdžiai myli, pažįsta meilės džiaugsmą. Kai mes nuoširdžiai mylime, mes tai darome, nes norime mylėti. Mes turime vaikus, nes norime jų turėti, ir jei mes esame mylintys tėvai, tokie esame dėl to, kad norime tokie būti. Tiesa, kad meilė skatina keistis, bet tai veikiau yra savęs realizavimas, tobulinimas negu aukojimasis.

(101 psl.)

Tikrosios meilės pagrindas yra valia, o ne emocijos <....> Tikroji meilė yra labiau valios negu jausmų aktas.

(103 psl.)

Tikros meilės be pastangų nebūna.

(104 psl.)

Meilė pirmiausia pasireiškia dėmesiu. Ką nors mylėdami, mes skiriame jam ar jai savo dėmesį; mes rūpinamės šio asmens tobulėjimu.

(105 psl.)

Negalime atidžiai klausytis žmogaus ir tuo pat metu daryti kitus darbus.

(108 psl.)

Citatos iš Knygų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakykite naujienas

Pažymėdami šį langelį patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų naudojimo sąlygomis, susijusiomis su duomenų, pateiktų per šią formą, saugojimu.

Psichologinės Paslaugos © 2021 – Sukurta iseo