10 Louse Hay patarimų moterims

Turbūt teko girdėti apie Louse L. Hay. Tai puiki asmenybės brendimą išmananti moteris. Šiame straipsnyje pateiksiu jums jos patarimus moterims. Laikantis šių patarimų išmoksite ramybės, pasitikėjimo. Atminkite: menkiausias jūsų mąstysenos pasikeitimas gali išnarplioti didžiausią problemą. Jei Gyvenimo teisingai paklausite, Gyvenimas jums atsakys.
Yra be galo daug būdų pasikeisti. Pradėkime sąžiningai žvelgti į kitų trūkumus – nė į tai , kas blogai, bet į tuos barjerus, kuriuos susikūrėme ir kurie trukdo. Paskui nepeikdamos savęs pašalinkime tas kliūtis. Dauguma šių barjerų suformuoti dar vaikystėje, nes mes tiesiog perėmėm kitų žmonių įsitikinimus. Jei kadaise jų išmokome, tai galime ir atsikratyti. Įsisąmoniname, jog norime išmokti mylėti save. Laikykitės šių gairių.
Mes negalime išspręsti gyvenimo problemų jų nespręsdami

– M. Scott Peck.

  1. Venkite save kritikavusios. Tai bergždžias veiksmas, niekada neduosiantis ką nors gero. Nekritikuokite savęs, nusimeskite tą naštą. Nekritikuokite ir kitų, nes trūkumai, kuriuos įžvelgiame kituose, yra vien atspindys mūsų pačių trūkumų. Blogai manyti apie kitą – tai apriboti save. Tik mes patys teisiame save, ne Gyvenimas, ne Dievas, ne visata.Kartokite: „Myliu save ir pasitikiu savimi’.
  2. Nesibaiminkite. Visi norime atsikratyti baimės. Dažnai mintimis save kankiname. Vienu metu galime mąstyti tik vieną mintį, tad išmokime apmąstyti pozityvų teiginį. Ta pasikeis pats jūsų gyvenimas. Jei pajusite, kad vėl blogomis mintimis save gąsdinate, iškart sakykite: „Esu Dieviška, didinga gyvybės apraiška. Nuo šiol gyvenu pilnakraujį gyvenimą“.
  3. Stebėkite, koks jūsų požiūris į save. Pernelyg įsipareigodami kitiems, nustumiat save į šoną. Save prisimename tik retsykiais. Taigi pats laikas pasirūpinti, kas esate jūs. Įsipareigokite mylėti save. Pasirūpinkite savo širdimi ir siela. Kartokite sau : Man patinka kokia esu. Elkitės taip, tarsi būtumėte mylima. Gerbkite save ir saugokite. Mylėdamos save, lengviau atsiversite kitų meilei. Meilės įstatymas reikalauja sutelkti dėmesį į tai, ko nori, o ne į tai ko nenori. Susikaupk į tai, kad esi mylima.
  4. Rūpinkitės savo kūnu. Jūsų kūnas yra brangi šventovė. Jei ketinate gyventi ilgą ir visapusį gyvenimą, turite jau dabar rūpintis savo kūnu. Norite puikiai atrodyti, o svarbiausia – gerai jaustis ir būti energinga. Tokiu būdu svarbu mityba ir pratimai. Iki paskutiniosios gyvenimo akimirkos privalote lengvai judėti ir likti lankstaus kūno. Nuolat sau priminkite, kad esu sveika, laiminga ir vientisa.
  5. Lavinkitės. Dažnai teisinamės, kad „nežinome to“ ar „ano“, nežinome“ ką daryti“, o juk esame gabios, protingos ir galime daug ko išmokti. Aplink tiek knygų, paskaitų, įrašų. Jei trūksta pinigų, naudokitės biblioteka. Susiraskite savipagalbos, tobulinimosi grupę. Kartokite: „Aš nuolat lavinuosi ir tobulėju“.
  6. Susikurkite saugią finansinę ateitį. Kiekviena moteris turi teisę į savo pinigus. Tai mums svarbus įsitikinimas, savojo vertingumo dalis. Visada galime pradėti nuo menkos sumos, svarbiausia išmokti taupyti. Čia jums tikrai padės pozityviai veikiantys teiginiai. „Mano pajamos nuolat didėja. Ko imuosi, viskas sekasi“.
  7. Atskleiskite savo kūrybiškumą. Kūrybingumą galima išreikšti bet kuria veikla- tiek kepant pyragą, tiek projektuojant namą. Raskite šiek tiek laiko saviraiškai. Jei turite vaikų ir stokojate laiko, raskite draugę, kuri trumpam pasirūpins jūsų vaikais. Kitą- kartą jūs pasirūpinsite jos mažyliais. Taip abidvi galėsite skirti laiko sau. Jūs to verta. Sakykite: „Visada randu laiko kūrybai“.
  8. Džiaugsmas ir laimė tebūna jūsų pasaulio šerdis. Kiekvieno mūsų viduje glūdi džiaugsmas ir laimė, tereikia į ją panirti. Grįskite savo gyvenimą šiuo džiaugsmu. Kai mes esame laimingos, esame kūrybingos, nesijaudiname dėl menkniekių, tada galime priimti naujas idėjas. Puiku, jei dažnai teigiate: „Esu kupina džiaugsmo ir spinduliuoju laime“.
  9. Būkite nuosekli, laikykitės duoto žodžio. Kad galėtumėte gerbti ir vertinti save, turite būti nuosekli, laikytis žodžio. Net sau nežadėkite to, ko negalėsite padaryti. Nežadėkite sau, jog rytoj pradėsite laikytis dietos arba kasdien mankštinsitės, nebent jūs tikrai žinote, jog tai pajėgsite. Juk norite pasitikėti savimi.
  10. Ištobulinkite stiprų dvasinį ryšį su gyvenimu. Tai gali būti susiję arba nesusiję su iš vaikystės priimta religija. Būdami vaikai, mes neturėjome pasirinkimo, tačiau suaugę laisvai galime rinktis savo dvasinį kelią ir įsitikinimus. Vienuma yra ypatingas jūsų gyvenimo momentas, kad galėtumėte pabūti nuošalyje ir panirti į savo vidinį pasaulį. Pabūkite tylumoje ir įsiklausykite į savo vidinį balsą. Kartokite sau: „Mano dvasiniai įsitikinimai suteikia man tvirtybės, jie padeda man tobulėti“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakykite naujienas

Pažymėdami šį langelį patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų naudojimo sąlygomis, susijusiomis su duomenų, pateiktų per šią formą, saugojimu.

Psichologinės Paslaugos © 2021 – Sukurta iseo