2016-04-11 Psichoterapinė grupė

ORGANIZUOJAMA:

Psichoterapinė grupė skirta žmonių emocinių, asmenybės, elgesio ir bendravimo problemų suvokimui bei sprendimui, harmoningam asmenybės vystymuisi.
Grupės užsiėmimo metu nariai galės, per intensyvius išgyvenimus, geriau suvokti save, spręsti tiek įsisąmonintas, tiek neįsisąmonintas problemas, užmegzti glaudesnius ir nuoširdesnius ryšius su kitais žmonėmis, atrasti ir pašalinti kliūtis, trukdančias visapusiškiau realizuoti savo galimybes gyvenime.

Grupę veda sertifikuota Europos sveikatos ir klinikinė psichologė, sertifikuota Lietuvos Geštalto psichoterapijos konsultantė Dženeta Neverauskienė.


Norinčius užsiregistruoti, taip pat turinčius klausimų, kviečiame skambinti telefonu : 8 655 76060 arba rašyti elektroniniu paštu : psichologinespaslaugos@gmail.com


2016-04-11 Intervizijų grupė
Organizuojama intervizijų grupė, skirta susitikti, pasidalinti atvejais, patirtimi, pasiklausyti kolegų požiūrio į atvejus, su kuriais susiduriame ir, ne paslaptis, kartais atsiduriame tarsi aklavietėje ar bent sudvejojame kuria kryptimi ,,judėti". Šiuo atveju yra labai naudingas keleto kolegų požiūris.

Visus, norinčius pasidalinti savo patirtimi ir pasitarti su kolegomis, maloniai kviečiu skambinti telefonu 865576060 Dženetai.